Wodzisławski Festiwal Kreatywności

GRUPA MOTYLKI

Grupa "Motylków" wzięła udział w VI Wodzisławskim Festiwalu Kreatywności. Celem festiwalu jest zachęcanie dzieci do postaw twórczych i kreatywnych, rozwijanie umiejętności efektywnej pracy zespołowej i komunikacji, rozwijanie zdolności artystycznych i z dziedziny STEM oraz doskonalenie umiejętności pracy z czasem. Zadaniem przedszkolaków było wymyślenie nazwy i logo swojego zespołu jeszcze przed festiwalem. Z kolei na miejscu czekały na nas dwa zadania: konstrukcyjne i artystyczno - improwizacyjne. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w wypełnionej po brzegi sali Wodzisławskiego Centrum Kultury. Podczas festiwalu wzięła udział delegacja z naszej grupy, natomiast w przygotowaniach uczestniczyła cała grupa. Zapraszamy do galerii.