Przedstawienie teatralne - "Dokąd poszło zdrowie"

21  października mieliśmy przyjemność gościć aktorów Teatru „Skrzat” z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt."DOKĄD POSZŁO ZDROWIE.....?"
Grupy przedszkolne oraz uczniowie klas I-III podczas przedstawienia bawili się wspaniale, nawet podpowiadali aktorom czego nie należy robić, aby nie zachorować. Mieli okazję poznać wesołego smoka, pieska łakomczucha, zbója, który bał się zastrzyków oraz kibica, który zbyt wiele czasu spędzał przy komputerze. Jeden z bohaterów - zbój przekonał nas, że lekarz zawsze pomoże w chorobie, a zastrzyki to wcale nie jest taka straszna rzecz jak się wydaje. Jedno jest pewne, po przedstawieniu dzieci obiecały, że jeszcze bardziej postarają się zadbać o zdrowie i higienę osobistą. Będą również pamiętać o zdrowym odżywianiu i dostatecznym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu!