Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5

ZSP 5

ul. Chrobrego 308

44-313 Wodzisław Śląski

 

Adres

ZSP 5


ul. Chrobrego 308


44-313 Wodzisław Śląski


 


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 428375
  • Do końca roku: 88 dni
  • Do wakacji: 261 dni

Kalendarium

Środa, 2023-10-04

Imieniny: Edwina, Roslawy

Festyn Rodzinny

Tradycją lat ubiegłych 16 czerwca 2018 w naszym Zespole odbył się Festyn zorganizowany dzięki współpracy Dyrekcji i Rady Rodziców. Swoją obecnością zaszczycili nas Prezydent Miasta pan Mieczysław Kieca, przedstawiciele Rady Dzielnicy Radlin II – pan Adam Króliczek oraz pani Katarzyna Zöllner-Solowska.

O godz. 16.00 na boisku szkolnym rozpoczął się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami SP 21 i SP 17, a sędziowany przez p. Sławomira Kubicę. Kolejną atrakcją były występy artystyczne przedszkolaków i uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne i taneczne. Podziwialiśmy także pokaz sztuk walki Aikido poprowadzony przez Klub „AIKIDORYU” z Rybnika oraz pokaz motocykli z Klubu Motocyklowego HANYSY FG z Pszowa.

Stałym punktem programu było wyróżnienie Przyjaciół Szkoły, którym zostały wręczone pamiątkowe podziękowania za pomoc  i zaangażowanie w pracę na rzecz naszej placówki. Nie zabrakło także smacznego poczęstunku i stanowisk bufetowych gdzie delektowano się pysznym jadłem z grilla, zapiekankami, lodami, frytkami, ciastami i napojami. O godz. 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna i występ muzyczny. Całą imprezę prowadził DJ Miro. Na zakończenie podziwialiśmy pokaz sztucznych ogni.